Катер за течією за 3 год. проплив таку ж відстань, яку пропливає за 4 год. проти течії. Швидкість

течії річки дорівнює 2 км/год. Обчисли швидкість катера у стоячій воді. срочнооо

Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Юлиана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4*(x - 2) = 3*(x + 2)

4x - 8 = 3x + 6

4x - 3x = 6 + 8

x = 14км/ч скорость катера в стоячей воде