У академії, ліцеї та коледжі всього навчається 8658 студентів. У академії та коледжі навчається

5087 студентів, а в коледжі та ліцеї навчається 4756 студентів .Скільки студентів навчається у акадамії,ліцеї та коледжі. СРОЧНО!!!!!!!!!1

Ответы на вопрос

Отвечает Вефелева Валерия.

Знайдемо, скільки навчається в ліцеї: 8658 - 5087 = 3571. Тепер визначимо, скільки у коледжі: 4756 - 3571 = 1185. І в академії навчається: 5087 - 1185 = 3902.

Отвечает Дулесов Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 8658 - 5087 = 3571 (чел) - учится в лицее

2) 8658 - 4756 = 3902 (чел) - учится в академии

3) 3571 + 3902 = 7473 (чел) - учится в лицее и академии

4) 8658 - 7473 = 1185 (чел) - учится в колледже

3571 + 3902 + 1185 = 8658