У академії . коледжі й ліцеї навчається 8658 студентів . Скільки студентів навчається окремо в

академії . коледжі й ліцеї , якщо в академії і коледжі навчається 5087 студентів , а в коледжі й ліцеї - 4756 .

Ответы на вопрос

Отвечает Саликов Искандар.

8658-5087=3571 студент учится в лицее

4756-3571=1185 студентов учится в колледже

8658-3571-1185=3902 студента учится в академии

Отвечает Генних Никита.

1)8658-5087=3571 (шт)-студентов учится в лицее...2)4756-3571=1185 (шт)- студентов учится в колледже3)8658-3571-1185=3902 (шт) студентов учатся в академии))
удачи)))