У академії, коледжі й ліцеї навчаеться 8658 студентів. Скільки студентів навчається окремо в

академії, коледжі й ліцеї, якщо в академії і коледжі навчається 5087 студентів, а в коледжі й ліцеї- 4756?

Ответы на вопрос

Отвечает Потоцкий Даниил.

1)8658-5087=3571- в лицее

2)8658-4756=3902- в академии

3)8658-(3571+3902)=1185-в колледже

Ответ: 3571- в лицее,3902- в академии,1185-в колледже