Човен проплив 64 км,що становиться 4/9 наміченого маршруту.Скільки км має проплисти човен?​


Ответы на вопрос

Отвечает Zinovetskij Denis.

Ответ:

144 км - повинен проплисти човен

Пошаговое объяснение:

64 : 4/9 =144(км)


Отвечает Жанабай Куаныш.

Ответ:144 км - пропливе човен.

Пошаговое объяснение:1)64:4*9=144