Човен має проплисти 60 км. Першого дня він проплив 1/5 всього шляху, а другого- 5/6 того шляху, що

проплив за перший день. Скільки километрив проплыв човен другого дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Дима.

Відповідь:

10 км

Покрокове пояснення:

1/5 від 60 км = 60 км÷5×1=12 км—першого дня.

5/6 від 12 км = 12 км÷6×5=2 км×5=10 км—другого дня.