Мандрівник йшов 2 год зі швидкістю 6,3 км/год і плив 4 год на човні зі швидкість 9,9 км/год.

Знайдіть середню швидкість мандрівника.

Ответы на вопрос

Отвечает Солопатич Іван.

Ответ:

8.7 км/год

Пошаговое объяснение:

2*6.3=12.6 (км) - пройшов пішки.

4*9.9=39.6 (км) - проплив на човні.

(12.6+39.6) (2+4) = 8.7 км/год середня швидкість