Мандрівник йшов 2 год зі швидкістю 6,3 км/год і плив 4 год на човні зі швидкістю 9,9км/год.

Знайдіть середню швидкість мандрівника.

Ответы на вопрос

Отвечает Побережний Володя.

Відповідь:8.7 км/год

Покрокове пояснення:

2*6.3=12.6 км пройшов пішки

4*9.9=39.6 км проплив на човні

(12.6+39.6)/(2+4)=8.7 км/год середня швидкість