Василько дуже любить спати,і в неділю він спить 5/12 доби. Скільки годин спить Василько у неділю?


Ответы на вопрос

Отвечает Пономарёва Юлиана.

В одній добі 24 години.

Щоб знайти частину від числа, виражену дробом, слід це число помножити на дріб.

Щоб помножити число на дріб, треба помножити число на чисельник дробу, а знаменник залишити без змін.

Тож знайдемо, скільки годин складає 5/12 доби:

24 \cdot \frac{5}{12}=\frac{24\cdot5}{12}  =\frac{2\cdot 5}{1} =\frac{10}{1}=10 (год) — спить Василько у неділю.

Відповідь: 10 годин.