Початковий рівень Задача No 1. Яку потрібно кількість теплоти витратити, аби розплавити 1 т міді,

взятої при температурі плавлення ? Питома теплота плавлення мідію 393 кДж/кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Турова Настя.

Ответ: 393000кДж

Объяснение:

Дано:

m=1т                1000кг

λ=393кДж/кг

---------------------

Q-?

Q=λ*m=393*1000=393000кДж