Помогите сделать задачу: Борис підрахував, що 1/4 доби він проводить у школі, 1/8 доби - удома за

виконанням домашнього завдання, 1/24 доби - за столом, 3/8 доби - у ліжку. Скільки годин він може використати для гри й відпочининку? Яка це частина доби?

Ответы на вопрос

Отвечает Лопушанська Аліна.

1)24:4=6             2)24:8=3         3)24:8*3=9          4)6+3+9=18         5)24-18=6                              1/4ДОБИ