Борис підрахував, що 1/4 доби він проводить у школі, 1/8 доби - удома за виконанням домашнього

завдання, 1/24 доби - за столом, 3/8 доби - у ліжку. Скільки годин він може використати для гри й відпочининку? Яка це частина доби? Прошу помогите!!! Даю 10 балов!! Спасибо!

Ответы на вопрос

Отвечает Бянкин Максим.

Відповідь:5годин.5/24

Покрокове пояснення:

1/4 - це 6год

1/8 - це 3год

1/24 - це 1год

3/8 - це 9год

6+3+1+9=19год

24-19=5год він може використовувати на ігри в відпочинок.

Це становить 5/24 доби

Отвечает Васильева Александра.
1/8=3 год
1/4=6 год
1/24=1 год
3/8=9 год

Відповідь:5 годин (5/24)