Обчислити площу прямокутника якщо одна з його сторін на 29см більша за іншу а периметр прямокутника

дорівнює 126см

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Дарья.

Ответ:

a =? см P=(a+b)*2

b = ? см, на 29 см б. S=a*b

P = 126 см

S= ?

Нехай х буде сторона а, тоді b х+29

(х+х+29)*2=126

2х+29=126:2

2х+29=63

2х=63-29

2х=34

х=17 (см) - сторона а.

17+29=46 (см) - сторона b.

17*46=782 (см2)

Відповідь: 782 площа прямокутника

Пошаговое объяснение: