зі Львова до Києва, відстань між якими дорівнює 520 км, вийшов потяг і рухається зі швидкістю 70

км/год. Че- рез годину назустріч йому з Києва вийшов другий потяг, Швидкість якого дорівнює 80 км / год. Через який час піс- ля відправки київського потяга вони зустрінуться?​

Ответы на вопрос

Отвечает Каспийская Валентина.

Ответ: через 3 год

Пошаговое объяснение:

520-70=450 км между поездами через год

70+80=150км/год общая швидк

450÷150=3 год

Отвечает Сипкин Константин.

Ответ:

70*т + (70+10)*(т-1) = 520

70т + 80 е -80 = 520

т = 4

520-70*4=240

ответ 240км

Пошаговое объяснение: