допоможіть будьласка зі Львова до Києва, відстань між якими дорівнює 520 км, вийшов поїзд, а через

годину назустріч йому з Києва вийшов другий поїзд, який проходить за годину на 4 км більше, ніж інший. Поїзди зустрілись через 4 год після відходу другого поїзда з Києва. Знайдіть швидкість кожного поїзда.

Ответы на вопрос

Отвечает Кублов Никита.

Ответ:

56км/ч 60км/ч

Пошаговое объяснение:

пусть скорость 1 поезда х тогда скорость 2 х+4
проехал 1 поезд:5*х=5х
проехал 2 поезд:4*(х+4)=4х+16
всего проехали оба поезда:5х+4х+16=520

9х+16=520
9х=504

скорость 1 поезда:х=56км/ч

скорость 2 поезда:х+4=60км/ч