Зі Львова до Киева , відстань між якими становить 520 км , вирушив перший потяг , А через годину

назустріч йому з Киева вирушив другий потяг , який проходить за годину на 4 км більше , ніж перший .Потяги зустрілися через 4 год після відправлення потяга з Киева. Знайдіть швидкість руху кожного з них

Ответы на вопрос

Отвечает Лузько Даник.
Скорость первого ( что со Л) Х км в час, скорость второго Х+4 км в час, уравнение имеет вид (Х+ (Х+4)) х 4=520 -Х. Решаем: 8Х+16=520-Х, 9Х=504. Х=56 км/ч  - первый, у второго 56+4= 60 км/ч