Зі Львова до Києва, відстань між якими дорівнює 520 км, вийшов потяг і рухається зі швидкістю 70

км/год. Через годину назустріч йому з Києва вийшов другий потяг, швидкість якого дорівнює 80 км/год. Через який час після відправки київського потяга вони зустрінуться?​

Ответы на вопрос

Отвечает Харисов Данил.

Ответ: через 3 год

Пошаговое объяснение:

520-70=450км между поездами через годину

70+80=150км/год швидк поездов

450÷150=3год

Отвечает Терехов Андрей.

520-80+70 и все кто очень легко для 1 класа а я сейчас в седмом