Петрик розклав у 7 кошиків гриби по m штук у кожний і ще 8 грибів у нього залишилось. Складіть

формулу для обчислення кількості k грибів,які були у петрика,та обчисліть цю кількість,якщо: 1) m=16 2) m=34

Ответы на вопрос

Отвечает Похвалин Артем.

Ответ: 1) 120

2) 246

Пошаговое объяснение:

1) Общ. кол-во грибов= 16 ×7+8=120

2) Общ. кол-во грибов= 34×7+8=246