Іванко поклав по m тістечок у кожен із 6 кошиків і ще 12 тістечок у нього залишилося. Складіть

формулу для обчислення кількості тістечок, що були у Іванка, та обчисліть цю кількість, якщо m=36. В поле «Відповідь» необхідно записати значення у вигляді числа, без одиниць вимірювання.

Ответы на вопрос

Отвечает Беркутова Настя.

Відповідь: 228

Покрокове пояснення:

m•6+12

36•6+12=216+12=228