Іванко поклав по m тістечок у кожен із 6 кошиків і ще 12 тістечок у нього залишилося. Складіть

формулу для обчислення кількості тістечок, що були у Іванка, та обчисліть цю кількість, якщо m=36.

Ответы на вопрос

Отвечает Дитко Діана.

Відповідь:

(6*m)+12=(6*36)+12=228

Покрокове пояснення: