Знайти загальний вигляд первісної для функції у=f(x) y=x⁴-2sinx​


Ответы на вопрос

Отвечает Красная Маша.

Ответ:       F( x ) = x⁵/5 + 2cosx + C .

Пошаговое объяснение:

    Загальний вигляд первісної для функції у=f(x) :  y = x⁴ - 2sinx​ .

  F( x ) = x⁵/5 - 2*(- cosx ) + C = x⁵/5 + 2cosx + C ;     F( x ) = x⁵/5 + 2cosx + C .

Легко перевірити , що  F '( x ) = f( x ) .