Спростити вираз: 13р –7р + 24р –13 і обчислити його значення, якщо р = 218 срочно плиз


Ответы на вопрос

Отвечает Шиян Макс.

Спощення: 13р –7р + 24р- –13=(13-7+24)р-13=30р-13

Обчислення:

30*218-13=6527