ПОМОГИТЕ ПЖ . Два автомобілі виїхали одночасно назустріч один одному із двох пунктів, відстань між

якими 440 км, і i зустрілися через 4 год. Знайдіть швидкість кожного автомобіля, якщо швидкість одного з них на 8 км/год більша, ніж швидкість другого.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шурыгина Анна.

\begin{cases}(v_1+v_2) \cdot 4=440\\v_2=v_1+8 \end{cases}\\(v_1+v_1+8) \cdot 4=440\\2v_1+8=110\\2v_1=102\\v_1=51\\v_2=v_1+8=59.

Відповідь: 51 і 59 км/год.