До с. 53-54 (3 326-333) Д 1. Постав дужки так, щоби рівності були правильними. 17 - 10 - 3 = 10 10

- 6 + 2 = 2 18 - 5 + 4 = 9 90 - 50 + 30 = 10 2. Іграшковою залізницею ідуть 6 паро- возів, а вагонів на 7 більше. Скільки всього паровозів і вагонів їдуть цією залізницею? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Балацкая Алена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1.

17 - (10 - 3) = 10

10 - (6 + 2) = 2

18 - (5 + 4) = 9

90 - (50 + 30) = 10

2. 1) 6+7=13 (вагонів)

Відповідь: 6 паровозів, 13 вагонів.