іграшковою залізницею їде шість паровозів вагонів на сім більше.скільки всього паравозів і вагонів

їде цією залізницею​

Ответы на вопрос

Отвечает Махин Максим.

Ответ:

1)6+7=13 (ваг.)- їдуть залізницею

2)6+13=19(ваг. і пар.)- всього їдуть залізницею.

Відповідь: всього залізницею їдуть 19 паравозів і вагонів