У музеї було 24 моделі паровозів, модел пароплавів - на 6 більше, ніж паровозів, а море літаків -

на 24 більше, ніж пароплавів. Скільки море літаків було в музеї? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Батухтина Ксюша.

Ответ:

54

Пошаговое объяснение:

пароплавів = 24 +6 = 30

літаків = 30 + 24 = 54

Отвечает Тен Марк.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

24+6=30 моделей пароплавов

30+24=54 моделей летаков