Микола збирав моделі машин, літаків і пароплавів, причому машин і літаків у нього було 56 моделей,

а літаків - на 12 моделей більше, ніж пароплавів. скільки моделей кожного виду було у Миколки, якщо вся його колекція складалася з 82 моделей?

Ответы на вопрос

Отвечает Данильчук Тимофей.

1)82-56=26 - було пароплавів,

2) 26+12=38 - було літаків,

3) 82-38-26=18 - було машин.