Доведіть що значення виразк 13^40 -13^39-13^38 делиьься на 31​


Ответы на вопрос

Отвечает Банников Саша.

Якщо ми хочемо переконатися, що значення виразу 13^40 -13^39-13^38 ділиться на 31, то ми можемо провести ділення цього виразу на 31 і перевірити, що результат рівний 29. Для цього ми можемо використати следуючу формулу:

(13^40 -13^39-13^38) / 31

= ((13^2)^20 - (13^2)^19 - (13^2)^9) / 31

= ((169^20 - 169^19 - 169^9) / 31

= (31^2 - 31 - 31) / 31

= (961 - 31 - 31) / 31

= 899 / 31

= 29

Таким чином, ми дійсно отримали результат ділення рівний 29, що свідчить про те, що значення виразу 13^40 -13^39-13^38 ділиться на 31.

Якщо ж ми хочемо переконатися, що результат ділення справді рівний 29, то ми можемо перевірити це, помноживши 29 на 31:

29 * 31 = 899

Отже, результат ділення рівний 29, і це справді перевірено.