При якому значенні m значення виразу 3m-8 у 4 рази менше, ніж значення виразк 5m-4?


Ответы на вопрос

Отвечает Байгузин Карим.

(3m - 8) · 4 = 5m - 4

12m - 32 = 5m - 4

12m - 5m = 32 - 4

7m = 28

m = 28 : 7

m = 4

Вiдповiдь: при m = 4.