Вiд дитячих спортивних клубів, відстань між якими 1680 м, вийшли назустріч одне одному Тимур і

Галинка. Тимур рухався рівномірно зі швидкістю 62M / x * B . Через 14 хв діти зустрілися. З якою швидкістю рухалася Галинка, якщо її рух був рівномірним?

Ответы на вопрос

Отвечает Лермонтов Михаил.

Ответ:

58 м/хв

Пошаговое объяснение:

Тимур до зустрічі пройшов S=62*14=868 м

Галинка пройшла S2=1680-868=812 м

Швидкість Галинки була v=S/t, V=812:14=58 м/хв