Pildspalva maksā 32 centus. Zīmuļa cena ir ⅜ no pildspalvas cenas. Cik maksā zīmulis?


Ответы на вопрос

Отвечает Сокольчик Дима.

Ответ: 12

Пошаговое объяснение:

3/8 * 32 = 3/8 * 32/1 = 12