. Ділянку прямокутної форми, периметр якої становить 176 см, огороджено дротом. Яка довжина цієї

ділянки, якщо ширина дорівнює 14 см?​

Ответы на вопрос

Отвечает Очилов Рустам.

Ответ:

1)14+14=28(см)-2 ширини

2)176-28=148(см)-2 довжини

3)148:2=74(см)

Відповідь: довжина цієї ділянки 74 см.

Отвечает Платонова Ульяна.

Ответ: 74 см

Пошаговое объяснение:

14 + 14 = 28 см - сума ширин

176 - 28 = 148 см - сума двох довжин

148 / 2 = 74 см - одна довжина