Допоможіть будь ласка вирішити задачу зараз Ділянка прямокутної форми периметр якої становить 176

см огороджена дротом. Яка довжина цієї ділянки якщо ширина дорівнює 14 см

Ответы на вопрос

Отвечает Повенская Анна.

Ответ:

162см

Пошаговое объяснение:

Згідно формулі Р= а+в, Р=176см в= 14 см. 176 = а + 14

а=176 - 14

а = 162

Отвечает Гатько Арсений.

Ответ:

1)14•2=28(см)-ширина ділянки разом.

2)176-28=148(см)-довжина ділянки разом.

3)148:2=74(см)-довжина однієї сторони ділянки.

Відповідь: 74 см.