-5*(-1/15)як правильно множити поясніть ​


Ответы на вопрос

Отвечает Котлобай Ульяна.
5/1*1/15 (минусы можно убрать сразу, т.к. минус на минус +) = сокращаем 5 и 15= 1*1/3 = 1/3
Отвечает Шергин Владислав.

Ответ:

в тебе є ціле від'ємне число та дробове від'ємне, отже вийде в тебе невід'ємне, бо при множенні - на - дає +. Далі тобі треба ціле число(5) перевести у неправильний дріб 5=5/1. Потім ти множиш знаменник зі знаменником, чисельник із чисельником, тобто 5*1 та 1*15, в тебе виходить 5/15, і скорочуєш дріб, вийде 1/3

якщо тобі зрозуміло, постав будь ласка "найкраща відповідь"