8. Знайди значення виразу, обираючи зручний порядок виконання дій:1) (3,17 + 2,98) + 5,83; 2)

(4,42 + 5,19) – 2,19.СРОЧНООООООО​

Ответы на вопрос

Отвечает Ауелбекова Акниет.

Ответ:

1) (3,17 + 2,98) + 5,83

1) 3,17 + 2,98=6,15

2) 6,15 + 5,83=11,98

2) (4,42 + 5,19) – 2,19.

1) 4,42 + 5,19=9,61

2) 9,61 – 2,19=7,42

Пошаговое объяснение: