Знайди значення виразу, обираючи зручний порядок виконання дій: 1) (4,27 + 5,42)+ 4,58 2) (7,14 +

3,47) - 5,14​

Ответы на вопрос

Отвечает Цихановский Виталик.

Ответ:

1) (4,27+5,42)=9,69

2) 9,69+4,58=14,27

1) (7,14+3,47)=10,61

2) 10,61-5,14=5,47