Розкрийте дужки і зведіть подібні доданки у виразі -2,5(4y+2)+8(2-1,25y)


Ответы на вопрос

Отвечает Федотов Анатолий.

Ответ:

-2,5(4y+2)+8(2-1,25y)=-10у+(-5)+16-10у=-10у+10у+(-5)+16=11