Точка рухається за законом S(t) =t²-7t+1 знайти швидкість руху в момент часу t=3​


Ответы на вопрос

Отвечает Голик Данка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S(t) =t²-7t+1

по формуле v=S'(t)=(t²-7t+1)'=2t-7

v=2t-7

v(3)=2*3-7=-1