Точка рухається за законом s(t)= 4t^2-2t+1 1) швидкість руху в момент часу t=2 cek 2) обчислиьи

прискорення точки наьмомент часу t= 5 sek

Ответы на вопрос

Отвечает Драчёв Денис.
V(t)=S`(t)=8t-2
V(2)=8*2-2=16-2=14
a(t)=V`(t)=8