Знаєдіть 9%від числа 90


Ответы на вопрос

Отвечает Костюкевич Влад.

Ответ:

100%-90

9%-х

9% від числа 90=10

Пошаговое объяснение:

для знаходження відсотка потрібно помножити число на потрібний відсоток і поділити на 100;

(90*9):100=90*0,09=8,1 це є тих 9%

Отвечает Саликаева Евгения.

Ответ:

8.1

Пошаговое объяснение:

1 процент это 0.9, тоесть надо умножить это число на 9

0.9*9=8.1