Склади і розв'яжи рівняння. Якщо невідоме число зменшити в 70 разів, то отримаємо число 213. 2)

Якщо невідоме число збільшити в 40 разів,то отримаємо число 12800

Ответы на вопрос

Отвечает Малахова Ксения.

Ответ:

14910 і 320

Пошаговое объяснение:

1)

х:70=213

х=213*70

х=14920

2)

х*40=12800

х=12800:40

х=320

Отвечает Евстропова Карина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)x/70=213

x = 213*70

x = 14910

Відповідь:x=14910

2)x*40=12800

x = 12800/40

x = 320

Відповідь:x=320