Знайдіть довжину відрізка АВ, якщо А (5;-2;1), В(3;-1;3)


Ответы на вопрос

Отвечает Кайдарова Камилла.

Ответ:

3

Пошаговое объяснение:

|\overrightarrow{AB}|=\sqrt{(3-5)^{2}+(-1-(-2))^{2}+(3-1)^{2}}=\sqrt{(-2)^{2}+1^{2}+2^{2}}=\sqrt{4+1+4}=

=\sqrt{9}=3;

Отвечает Лаштабега Никита.

Ответ:

АВ(3-5;-1-(-2);3-1)=(-2;1;2) координаты отрезка АВ

║АВ║=\sqrt{ (-2)^{2} +1^2+2^2)=\sqrt{4+1+4}=\sqrt{9}=3

Відповідь: довжина відрізка АВ = 3