Задача Одне з двох чисел утричі більше за інше а їхнє середнє арифметичне дорівнює 24. Знайди ці

числа. ДЕТАЛЬНООО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Вольский Никита.
Ответ:

Пошаговое объяснение:
1 число = 3х
2 число = х
Ср. арифм. = 24

(3х + х) : 2 = 24
4х : 2 = 24
4х = 24 * 2
4х = 48
х = 48 : 4
х = 12

1 число = (3х) = 3 * 12 = 36
2 число = (х) = 12
Ср. арифм. = (36 + 12) : 2 = 48 : 2 = 24

Ответ: 36 и 12