Якщо в рівнянні 8(х – 9)= – 2(5 + х) розкрити дужки, то одержимо рівняння...


Ответы на вопрос

Отвечает Globalavto Globalavto.

Ответ:

8(х-9)=-2(5+х)

8х-72=-10-2х

8х+2х=-10+72

10х=62

х=62/10

х=6,2