Довжина прямокутної ділянки — 200м, а ширина її становить 79% довжини. Зорано 21% цієї ділянки.

Обчисли, скільки гектарів не зорано.

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Никита.

Ответ:

2,5 га

Пошаговое объяснение:

Длина 200 м

ширина 0,79*200 =  158 м

Площадь = 200*158 = 31600 м2

Засеяно 0,21 *31600 = 6636 м2

Не засеяно 31600 -6636  = 24 964 м2

1 га = 100 на 100 м или 10 000 м2

24 964 м2/10 000 = 2,5 га