Довжина прямокутної ділянки — 200м, а ширина її становить 76% довжини.

Зорано 24% цієї ділянки. Обчисли, скільки гектарів не зорано.

Ответы на вопрос

Отвечает Гасанова Анастасия.

Ответ:

231,04

Пошаговое объяснение:

Длина - 200 м

Ширина - 200*0,76=152 м

S=200*152=30400м2 = 304 га

304*0,76=231,04 (100%-24%=76%)