Обчисліть периметр прямокутника, якщо його діагональ дорівнює 25 см, а одна із сторін прямокутника

на 17 см менша від другої.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ли Ваня.

Ответ:

62

Пошаговое объяснение:

По формулам:

периметр прямоугольника P=2(a+b);

теорема Пифагора a²+b²=c².

a=x см; b=x-17 см; c=25 см.

x²+(x-17)²=25²

x²+x²-34x+289=625

2x²-34x-336=0                        |2

x²-17x-168=0; D=289+672=961

x₁=(17-31)/2=-14/2=-7 - ответ не подходит.

x₂=(17+31)/2=48/2=24 см

a=24 см

b=24-17=7 см

P=2(24+7)=2·31=62 см