Знайдіть середнє арифметичне число 6 і 14. А 4 , Б 8,. В 10, Г 20.


Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Анастасия.

середнє арифметичне - сумма чисел поділена на їх кількість

(6+14)/2=20/2=10.

в)

Отвечает Шикалова Анна.

Ответ:

(6+14):2=10

Пошаговое объяснение:

Середне арифметичне це сума чисел поділена на іх кількість. сума 6 і 14 це 20 в нас 2 числа це означає що потрібно ділити на 2. 20:2=10.

Відповідь: 10