Знайдіть діагональ прямокутника, якщо одна з його сторін дорівнює 8 см, а периметр 46 см.Знайдіть

діагональ прямокутника, якщо одна з його сторін дорівнює 8 см, а периметр 46 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Шляк Арина.

Так як це прямокутник, отже сторони попарно рівні. Невідому сторону позначаємо через "Х"

Складаємо рівняння: "16+2х=46"

х=15

Так як одна сторона уже дана, вона 8, а іншу ми знайшли, вона 15, то за теоремою піфагора знаходимо діагональ"х^2=8^2+15^2"

Отже діагональ буде 17