Якщо від задуманого числа знайти 80 %, а потім від отриманого числа знайти ще 80 %, то отримаємо

число, 3/8 якого дорівнюють 84. Знайдіть це число.Объясните пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Диана.

Ответ:

350.

Пошаговое объяснение:

1) 84 : 3 * 8 = 28 * 8 = 224

2) 224 — 80%

х — 100%

80х = 100*224

80х = 22400

х = 22400 : 80

х = 280

3) 280 — 80%

х — 100%

80х = 280 * 100

80х = 28000

х = 28000 : 80

х = 350.